Ráno jsme se probudili jen tak tak, abychom stihli snídani a po ní se odebrali zpět na pokoj, dát si sprchu a vymyslet co a jak. Dnešek budeme mít ještě volnější, protože nemáme domluvený žádný výlet, a tak pravděpodobně budeme zkoumat místní restaurační zařízení a večer diskotéky.

Ačkoliv jsme dali hlavy dohromady, nevzešlo z nich nic moc kloudného. (divný :D) Domluvili jsme se na klasiku zajít do Alfamartu na pivo a na vodu. 😀 Popíjíme na verandě před naším pokoj s krásným výhledem na jiné pokoje 😀 a pak se vydáváme do Travel Centra za klukama, abychom dojednali nějaký výlet na další den.

Dewa nám nabízí asi dvanáct různých výletů, ale nakonec volíme tour de Bali. Výhled na vulkán Batur a po cestě ještě několik zastávek. Cenu už si přesně nepamatuju, ale auto s osobní šoférem pro oba asi 400k IDR. Chvíli ještě kecáme, stěžujeme si na cenu alkoholu a domlouváme se na podvečer, že nás kluci hodí do Jimbaranu, kde se nachází vyhlášené rybí restaurace a pak ochutnáme místní pálenku. To zní jako dobrý plán. Potom už se odebíráme naproti k Bábě, která nám osmaží nasi goreng. Dneska jí říkám, že tam toho chilli klidně může dát trochu více, než včera. Usmívá se na mě, že není problém, takže jsme se pochopili. Za několik málo minut už máme jídlo na stole. Po prvním soustu už litujeme, že jsme chtěli víc chilli. 😀 Mám pocit, že mi někdo nalil do pusy benzín a zápálil to. Nakonec jsme se s tím popasovali a okamžitě míříme najít nějaký pěkný místo, kde si dáme pořádně vychlazenýho Bintanga.

Narážíme na pěknou restauraci, kde mají zrovna happy hour – beera za 25k, tak toho využíváme. Pak se ještě chvíli procházíme po Kutě a nakonec míříme zpět na náš pokoj, abychom se připravili na večer. Hodíme sprchu, zjišťujeme o kolik jsme zase přetáhli náš budget a jdeme za klukama. Máme to asi minutu pěšky.

Dewa už je připravený, za chvíli přijede i Erik a nasedáme na motorky a jedeme směr Jimbaran. Po chvilce se někde za námi ztrácí Danny s Dewou, a tak pokračujeme s Erikem sami. Nakonec na sebe narážíme a o chvíli později už vystupujeme u jedné z restaurací. Usedáme do první řady u moře a vybíráme si jídlo. Všechno je to tu dost drahý a rozhodně to neodpovídá ceně, kterou nám sliboval Dewa, ale už na to sereme a jdu si ukázat na rybu, kterou chceme udělat. Mezitím si dáváme kokos a vychutnáváme si místní prostředí. Danny pořizuje fotku a vše aranžuje tak, aby nešlo vidět, kolik bordelu vyplavilo moře. 😀

Ryba je dobrá, ale neustále nás otravujou mouchy, kterých je tu všude požehnaně. Ještě čekáme, jestli se západ slunce pořádně nevybarví, pak už jen platím účet a nasedáme na skútry – jede se chlastat.

výhled od našeho stoluvýhled od našeho stolu

Lomba už nás čeká v obchůdku, skládáme se na flašku místního chlastu, který se jmenuje Arak a je to teda pěknej hnus. 😀 Naštěstí se to tady většinou pije namíchaný s džušem, takže jsme to zkousli. Po čase dorazí i Rodrigo, který je původem z Peru a na Bali přijel surfovat. Skládáme se na další flašku. Erik už je pěkně na sračku, ale nasedá na skútr a jede pro ni. Ještě asi další hodinu tam hrajeme hry a diskutujeme o čem se dá, pak se sebereme společně s Rodrigem a jdeme někam na vodnici.

Danny, Lomba, Erik, Dewa, Rodrigo a největší borec <3Danny, Lomba, Erik, Dewa, Rodrigo a největší borec <3

Narazili jsme na pěknej bar, kde je vodka+redbull za 10k, tak tam zaplouváme a objednáváme vodnici. Dáváme několik drinků, pokuřujeme vodní dýmku a čas tak nějak rychle uběhl, až jsme se rozhodli jít zpět na pokoj. Loučíme se s Rodrigem, domlouváme se zítřejší večer, že zajdeme do SkyGardenu, který nám doporučili kluci a pak uleháme na pokoji. Danny vyřizuje korespondenci na fb, já už jdu spát a doporučuju mu to samé, protože ráno vstáváme na výlet.

Asi mezi 2-3 hodinou ranní se probouzím a Danny nikde, takže na sebe něco hodím a jdu ho hledat, protože vzhledem k tomu, v jaké formě jsme dorazili na pokoj, tak to zavání dalším průšvihem. Dannyho najdu naštěstí hodně rychle kousek před naší recepcí s kalhotama dole a frajerkou na kolenou. 😀 Důrazně mu vysvětluju, že ráno vstáváme a ptám se, jestli se chce nechat zase okrást? Nééé Gazo, já jí říkal, ať jde pryč, o nic nejde… Na to nemůžu dodat nic jiného, že to teda moc s kalhotama dole nevypadá a jdu zase spát, hlavně že je celej… 😀 Ta Šanghaj mi bude asi ještě dlouho vrtata hlavou…

V tu dobu jsem však ještě nevěděl, že když jsem se ho ptal, jestli se chce nechat okrást, už okradenej byl… 😀 Dannyho totiž napadlo, že by ještě něco vypil, a tak se vydal do obchůdku přes ulici, který byl vzdálený asi 30 m. Jenže cestou přijeli 2 frajerky na motorce, jestli si nechce užít a ačkoliv je nejdříve posílal do prdele, tak ho napadlo jim nabídnout každé po dvou stovkách a ony na to přistoupily. Nasedli na motorku, odjeli kousek na klidnější místo, kde si Danny odložil mobil na zídku a holky šly na kolena. 😀 Během rozkoše, kterou mu tyhle krasavice poskytovali si ale všiml, že mobil na zídce už nemá a poslal je domů. 😀 Ačkoliv to do apartmánu neměl daleko, tak narazil na další frajerku, která mu nabízela erotické služby, ale vysvětlil jí, že ho teď okradli, a že za to nebude platit. Dohodnuto, tohle bude free. Při otázce jestli má kondom odpoví, že ne, ale když mu stahuje kalhoty, tak se ho ptá a co je tohle? 😀 Nevěřícně kouká, že už má jeden nasazený a za chvíli už přicházím já… 😀 Zdá se nám, že erotické služby se tady v Asii dost prodraží oproti původní ceně. 😀 Navíc povězte sami, psát kamarádce, že nás okradli hned první den a než stihne odepsat, tak se nechat okrást znovu? 😀

Gaza

<< PŘEDCHOZÍ | DALŠÍ >>