Za poslední rok a půl jsme navštívili 33 států po celém světě, možná i díky tomu jsme trochu zanedbávali naší krásnou vlast. Navíc se na podzim chystáme na dlouho cestu kolem světa, kde chceme mimo jiné projít pěšky i Nový Zéland. Když dáme dohromady tyhle dvě věci společně se Sangrií, kterou jsme si zrovna dávali na Mallorce, kde tenhle nápad vznikl, tak se není čemu divit, že náš plán je jasný, tedy obejít pěšky ČR během tohoto léta.

Naše pouť začne 4. července z Českého Krumlova a po směru hodinových ručiček budeme kopírovat nejkrásnější místa kolem hranic. Počítáme, že nám tato cesta zabere okolo dvou a půl měsíce. Abychom spojili příjemné s užitečným, tak jsme se dohodli s organizací Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené o.s., kterým jsme se rozhodli „věnovat“ naší cestu.

Pokud byste chtěli podpořit dobrou věc, tak můžete zaslat DMS ve tvaru „DMS HELPPES“ na číslo 87 777.  Cena jedné DMS je 30 Kč a  částka 28.5,-kč je věnována psím pomocníkům. Sami budeme přispívat korunu za každý ušlý kilometr. Průběh cesty můžete sledovat na nasich FB stránkách!
Děkujeme za podporu na naší cestě firmě Nugget clothing system co.

Danny a Gaza