Ráno se probouzíme, dáváme czech breakfast v posteli a rozmýšlíme co budeme dělat. Byl jsem trochu nasranej, tak jsem vybil přebytečnou energii a do toho nám píše Rafael jaký jsou plány na dnešek. Domlouváme se s ním na srazu, že ho Danny vyzvedne u KFC. No a jak si tam tak 5-10 minut sedí a přemýšlí, že už by se na to vysral, koukne se doprava zrovna v dobu, kdy se otáčí i opodál sedící Rafael a začínají se smát, protože tam oba čekají zhruba stejně dlouho. 😀
Vyzvedli mě v hotelu a šli jsme na jídlo do Prague baru, který byl ale zavřený, tak píšeme smsku, kdy budou mít otevřeno a jdeme na točeý pivo. To bylo ale pěkně teplý a hnusný a já ani Rafael jsme nedokázali pozřít víc, než pár loků. Danny mezitím vypil i přes nechuť dvě. 😀 Přesouváme se do naší oblíbené hospůdky, kde si dáváme jídlo, bongy s mongolským párem okolo padesátky a neustále si připíjíme s majitelem na nový rok. Zanedlouho přijde i Vietnamka, od které si kupujeme čepice s vietnamskou hvězdou a odcházíme na shishu. Base byl ještě zavřenej, takže jsme šli jinam a zahráli si rovnou i kulečník. Rafael nám říká o svém ubytování za 2€ včetně konzumace místního piva a snídaně na hostelu v domitory a my se pomalu zase začínáme chytat za hlavu, proč to zjišťujeme až zase na konci… 😀 Tak se jdeme alespoň podívat, jak to tam vypadá.
Přišli jsme na pokoj a akorát přichází jeho bratranec Maurício (Moris). Motáme špeka, co měli kluci, nasazujeme si čepice a děláme tuhle úvodní fotku, na který vypadá Moris jak Usáma. 😀 Pak se přesouváme zpět směrem k nám, abychom načerpali síly na večer. Já si hodím dvacet, Danny se věnuje Clianne přes mobil a pak už je zase čas vyrazit.
Přicházíme do Prague pubu za Pavlínou na jídlo. Za chvíli nás vyzvedává Ali a ačkoliv mi není dobře, přesouváme se do Basu na vodnici a kyblíky. Brzy se k nám přidává i Moris s Rafaelem a kalíme všichni společně. Klub se zaplnil až po strop a jak už to bývá zvykem, všichni se později přesouváme do klubu k řece. Samozřejmě, že to zase celé vedeme a navádíme početnou skupinu na místo. Ještě než tam ale dorazíme, se jedné ze skupinky tří holek udělalo dost špatně a odešla domů. Za chvíli si ale její kamarádky uvědomily, že ji jen tak neměly nechat jít samotnou a tak se společně s Dannym vydávájí na záchrannou misi. 😀 Já mezitím zbytek lidí dovedl na místo, kde se zanedlouho ukazuje i Danny, který nechal všechny holky v hotelu.

poslední party s Ali
Před klubem se k nám přidává i skupinka Italů a tak společně kouříme vietnamskýho bonga a rozebíráme kde co. Já se pak vydávám na menší procházku s Ali ;D a během cesty osvobozuji 3 uvězněné ptáčky v klecích, kteří nám na důkaz vděku krásně zazpívali. 😀 Byli jsem tady už dost dlouho a pomalu začali všechno zavírat, tak jsme se všichni shodli, že by to chtělo nějakej weed nebo alkohol. 😀 Společně jsme se tedy vydali zpět a kousek od Backpackers hostelu na mě vyskočila nějaká holka a začala mě líbat. 😀 No já to nadšení moc nesdílel, takže jsem jen čuměl vyvalenými očima, co že se to sakra děje. 😀 Až na hecování našeho zběsilového davu jsem teda opětoval aspoň pusu pro fotografy. 😀 Usedli jsme všichni ke stolu, objednali si pivka a ta neznámá dívka začala psát na papír, že shání kluka ze zemí co má na papíře, a že nemůže mluvit. 😀 Byla to neskutečná prdel a hodně rychle jsme všichni byli ze zemí, která tahle šílená holka neměla na papíře. 😀 Pak dopíjíme pivo a rozpouštíme to.

naše banda a uprostřed kluk, kterej nás obsluhoval… 😀 😀

Elisa, Danny, Gaza, Ali, Rafael, Marco, Cigo, Mauricio
Italové jdou domů, ale jedna Italka zůstala, že by s námi chtěla pokračovat. Danny jí říká, ať jde taky domů se svejma kámošema, že už půjde spát nebo spíš někam na pivo, ale vysvětluju mu, že chce jít k němu do postele, tak bere zpět a vyrážíme pryč. 😀 Dávám Dannymu klíče, vysvětluju mu, kde bydlíme a společně s Ali a Brazilcema jdeme ještě sehnat nějaké jídlo. Pak už jsme u stolu jen já s Ali a říkám ji, že ji zajdu doprovodit domů. Před jejím hostelem mi říká, abych se ještě zdržel, tak jdeme na pokoj, ale dorm je docela plnej, takže se snažíme ještě najít místo někde jinde, ale bez úspěchu. Nabízím ji tedy, že můžeme k nám. Tam to akorát Danny domlouvá s Elisou, aby u nás přespala, pokud jí to nevadí, že jsme v jednom pokoji ve čtyřech a jdeme “spát”. 😀 Danny teda narazil na pořádně zvrhlou dračici, já si užil poslední noc s Ali a tahle rozlučka s Hanoií proběhla tedy rozhodně na výbornou!
Gaza