Jak už jste si asi stihli všimnout, už několik let byl náš web neaktivní.  Mělo to hned 2 důvody.  1) O svých cestách už tolik neinformujeme veřejnost – na internetu jsou dneska stovky, možná tisíce jiných českých cestovatelských blogů. 2) Když už jsme o cestách informovali, tak pouze přes sociální sítě na FB a Instagramu. (+ můj Instagram)

Občas vás prostě nebaví sedat večer k počítači a zapisovat, co jste ten den dělali. Ani jeden z nás už nemá práci, ve které bychom pak zpětně mohli poznámky z cest přepisovat do širšího obsahu. Navíc jsme spolu za posledních pár let navštívili jen pár zemí a já už jsem několik let v zahraničí a domů se podívám maximálně přes léto. Zkrátka se nám do toho už moc nechtělo.

Jenže pak si člověk uvědomí, že ty články, které jsme napsali jsou zároveň naší zaznamenanou vzpomínkou, ke které se po čase můžeme vrátit a s úsměvem na tváři si všechny ty momenty připomenout. A právě proto bychom se k tomu chtěli postupně navracet. V kalendáři už opět máme nějaké společné cesty a těšíme se na to, až budeme naše zážitky opět sdílet.  Kromě našich vzpomínek jsou zde také informace, které mohou pomoci ostatním cestovatelům a už jen proto stojí za to pokračovat.

 

Přeji pevné zdraví v těchto dnech a snad se tady brzy sejdeme u nového obsahu.

Gaza