Ráno se probouzíme poměrně brzy, protože Korina musí jet do školy. Ptám se Dannyho venku, jak moc si rozmrdal ten telefon a když mi ukázal display, tak jsem se náramně pobavil. 😀 Vidět bylo asi 20% displeye z levé strany, ale hodně rychle to kleslo asi na 10%… 😀 Za demenci se holt platí. 😀 VIDEO 1. Poslali jsme holky sehnat odvoz do Tagbi a my se zatím vydali rychle na czech breakfast. Holky nesehnali nic levného, takže se o to musíme jít postarat sami.  Nakonec srazme cenu za jeep asi o 100 pesos levněji, tak jedeme. Holky posazujeme k řidičovi a my sedáme na korbu. VIDEO 2. Cestou se na chvíli trochu rozpršelo, tak jsme to měli aspoň trochu okořeněné a při příjezdu do Tagbi dostal Danny kabelem od nějakého elektrického vedení do hlavy. 😀 Nejdříve nám zastavují u nějakých bungalovů, kde bychom se mohli ubytovat, ale cena byla naprosto přestřelená, tak jsme jeli jinam. I tam však byla cena hodně vysoká a tak jsme se rozhodli poslat holky domů, že si něco najdeme sami. Na větu, že se jim nemáme jak ozvat jsem odpověděli, že se připojíme někde v internetové kavárně a ozveme se jim, kde bydlíme.

Nejdříve v tom horku procházíme jeden směr, pak se otáčíme a vydáváme směr centrum, ale nic extra jsme nenašli. Když už to vypadalo, že bychom se mohli ubytovat v jednom hotýlku, tak tam nebyly povoleny návštěvy po 21. hodině, takže jsme museli hledat dál. Ale měli tam jednu hračku, která tady v Asii dost frčí. My ji říkáme hajlující kočka – VIDEO 3. 😀 Vzhledem k neskutečnému horku už nám začalo asi trochu hrabat, a proto jsme se rozhodli, že když už nás nebaví chodit, budeme běhat. 😀 A tak jsme začali utíkat zpět na druhou stranu, kde jsme viděli nějaké chatky, abychom tam byli co nejdříve a vzniklo toto VIDEO 4. 😀

Cena za chatku v Corolandii je krásných 1000 pesos a máme tady i pěknou verandu, kde můžeme odpoledne popíjet s holkama. Pak jdeme najít nějakou internetovou kavárnu, cestou samozřejmě dáváme Red Horse u jedný báby, která tady má trochu větší stánek, ve kterém obsluhují její děti. Dáváme i nějakou rýži a každej 1 l krásně vychlazenýho piva! Koukají tady na nás zase jakoby nikdy bělocha neviděli, ale bylo tady moc příjemně. Pak nás nasměrují kudy k internetové kavárně a my vyrážíme napsat holkám, kde jsme se ubytovali, aby za námi co nejdříve dojeli. My se zatím přesouváme zpět do Corolandie, abychom se připravili na holky. Čekáme, že společně budeme koukat na západ slunce, ale holky se zpozdili a přišli těsně po západu, což nás nasralo, ale je samozřejmostí, že to holky umí odčinit a tak se nic neděje. Jdeme doplnit ještě další zásoby a popíjíme s holkama u nás na verandě. Klasicky na sebe udáváme úplně všechno, ale myslím, že už snad vše bylo řečeno. 😀 Pak uleháme a nařizujeme budíky, protože Korina musí opět do školy a Clianne jede ráno s ní.

Gaza

<< PŘEDCHOZÍ | DALŠÍ >>