UPOZORNĚNÍ: následující článek obsahuje spoustu sprostých slov a nevhodných frází, proto by ho neměli číst lidé mladší 18 let!

Ráno si děláme trochu soukromí, takže Danny si Clianne bere do sprchy a já zůstávám s Korinou v posteli. Pak jdeme s Dannym pro něco holkám k snídani a my dáme klasickou czech breakfast. 😀 Určitě si máme co říct a holky taky, ale vlastně ani pořádně není moc třeba, protože jsme byli v jedné místnosti a slyšeli jsme i to, co slyšeno být občas nemuselo. 😀 Cestou domlouváme i nové místo na spaní a vracíme se pro holky. Ještě nějakou dobu zůstáváme, protože nikam nespěcháme a pak si jdeme přenést věci, které nám zatím pohlídají na recepci, než budou připraveny naše pokoje. Volný čas využijeme k návštěvě naší italské restaurace. Servírky už se na nás tolik neusmívají, když tam máme holky, ale na to už jsem si zvykli a vůbec nám to nevadí. 😀 Po obědě se vydáváme zpět do našeho nového příbytku, který už je připravený, takže se jdeme zabydlet. S Korinou si beru jeden pokoj, Danny bere druhý a převlékáme se na pláž. Společnost nám bude dělat samozřejmě Red Horse, který se projevil jako opravdový kamarád do deště. Holky si sedají do stínu, aby na ně nesvítilo sluníčko. Klasická demence asijských holek, které chtějí být co nejvíce bílé, stejně jako evropanky chtějí být co nejvíce opálené. Zkrátka chce každý to, co není.

Za chvíli zvoní telefon, tak ho zvedám v domění, že volá Kuba ze včera. Na druhé straně se ale ozve Marťas, jeho brácha. Prý slyšel o tom, jak nás všude okradli, takže nás musí poznat. 😀 Že prej si to nemůže nechat ujít. Říkám mu, že jsem právě na Alona beach, ať se teda zastaví. Chvíli se diví, co děláme zrovna na Alona beach, ale že tady za chvíli bude. My zatím holky učili nějaká sprostá slova, jako je použití slova píča na všechny způsoby atd. Moc dluho to netrvalo a dorazil Martin. Jeho první slova byly „No do píči, to za ně jako platítei? A proč jste na tý nejhorší pláži?“ 😀 Vysvětlujeme mu, že to jsou naše holky a baví se s ním o všem možném. O Alona beach jsme si přečetli v cestopise od Teressy, že by to měla být nejhezčí pláž tady. Ačkoliv byla pěkná, čekali jsme od ní trochu víc, to je pravda. Marťas nám tvrdí, že jsme fakt čůráci, že nám ukáže lepší pláže. Na Filipínách je už přes rok. Rok bydlel v Manile a prý je to nejlepší město. To nás zarazilo, protože pro nás byla Manila opravdu velká špinavá díra. Martin říká: „Manila? Ty vole, to je nejlepší party město co si dokážete představit! Kde jste byli? To jste byli někde v pochcaný Pasayi né?“ Na to jsme se na sebe s Dannym jen podívali a odvětili, že ano. 😀 Vy jste fakt čůráci. Pojďte, nechte tady ty coury a jedeme na pořádnou pláž. Říkáme, že jsou tady s námi a bydlíme společně, takže jedeme všichni, tak párkrát zakroutí hlavou a pokračuje větou, která už klasicky začíná „vy čůráci“, doufám, že jste jim nelízali kundy, tady můžete píchat každej den jiný kundičky a vy si vyberete tyhle, tak pojďte. Vemte si tricykl a pojedete za mnou.

Na parkovišti domlouváme velkého tuktuka kam se vejdeme ve 4 a vyjíždíme. U brány chtějí nějaký poplatek, který platí za parkoviště náš šofér, ale když přijde ta ženská k Martinovi a chce po něm zaplatit, tak jí říká, ať jde do píči a zřejmě to pochopila, protože šla pryč. 😀 Martin je celkově trochu od rány, zřejmě zkušenosti z porno průmyslu, kterému se před odjezdem věnoval. Za chvíli přijíždíme k bráně, kde se vybírá nějaké vstupné, ale Martin říká, že jdeme na bar, takže nic neplatíme a projíždíme dovnitř. Procházíme kolem hotelové části a brzy jsme na pláži. Tak tahle pláž rozhodně vypadá jinak! Bílý písek, krásné moře, vše upravené, téměř žádní lidé… Marťas měl pravdu, v porovnání s Alona beach jsme v ráji. Holky jdou do stínu, my s Martinem dáváme pivka na baru, který je samozřejmě podstatně dražší, než někde v obchodě a bavíme se o všem možným. Holky se pak rozhodli jít nakonec na chvíli do vody, tak se k nim přidáváme a natáčíme VIDEO

 

S holkamaS holkama

naše pláž z jedné stranynaše pláž z jedné strany

naše pláž z druhé stranynaše pláž z druhé strany

Po nějakém čase se s Martinem domlouvám na šnorchlování na Alona beach, tak se loučím s Dannym a holkama. Martin si bohužel neodpustil při odchodu říct holkám čau opice v angličtině, takže od této doby ho měly rády ještě méně, než předtím. A už předtím se jim moc nezdál, protože to asi nějak vycítili, že o nich nemluví pěkně… Každopádně jsem s Tomášem vyrazil na motorce zpět na Alonu. Cestou jsme frčeli jako o závod, protože se s tím vůbec nesral, ačkoliv ani jeden z nás neměl helmu. 😀 Za chvíli jsme tam a domlouváme si půjčení průhledného kajaku na 1 hodinu. Jenže jsme si to představovali úplně jinak a v podstatě jde vidět úplný hovno, takže se s kajakem vracíme zpět. asi po 25 minutách. Půjčujeme si šnorchl a brejle a jdeme to ještě zkusit sami. Plaveme docela daleko, ale stojí to taky za vyliž prdel a tak plaveme zpět. Na Panglau mě to šrnochlování teda moc nenadchlo. Pak jdeme vráti brejle a naštěstí za ně nemusíme platit, protože se zná Martin s majitelem – aspoň že tak. Jdeme si sednout s Tomášem na jídlo, já se zatím jdu podívat do chatek, jestli už se nevrátil i zbytek výpravy. Korina spí, Danny neodpovídá, až se nakonec ozve, že zrovna mrdá, tak jdu zpět za Martinem. 😀 Nakonec se shledáme zpět u nás a kupujeme Red Horsy. Brzy se k nám přidají i holky, tak neustále koluje Red Horse a San Miguel, který je pro nás o poznání horší. Pak se vydáváme na vodnici a holky nám ještě chtějí ukázat místní specialitu – balut. Čili vejce s viditelným zárodkem – hnus! 😀 Asi za 20 pesos holky kupují každému vejce. To je hnus velebnosti, musím se hodně zhluboka nadechnout, abych to vyzkoušel, ale jdu do toho! Korina mi to pokape nějakou omáčkou a solí, takže když to ochutnám, chutná to stejně jako vejce. Jen je pouze 16 denní tuším. Ta druhá varianta 18? denní je prý už podstatně vyvinutější, ale s čísla už si nepamatuji. Každopádně se mi z toho stejnak zvedá kufr a zárodek rozhodně jíst nehodlám, takže to dávám Korině, ať tu specialitku dojí. 😀 Danny do toho taky jednou kousne nakonec, ale málem se u toho pozvrací, takže mu to Clianne bere, že to za něj dojí. To ale Danny razantně odmítá a vyhrožuje jí, že už jí nikde nedá pusu. 😀 😀 Clianne se hodně diví, co mu je, ale Danny je neoblomný. I přes zákaz to Clianne stejně dojí a Danny je hodně nasranej a odmítá jí dát pusu do konce věků. 😀 Teď mě tak napadlo. Za tohle si jí pak natrhl kundu? 😀 😀 😀 No nic, jdeme na vodnici, Danny se odmítá bavit s Clianne a je hodně nabroušenej, tak se pokoušíme tu ledovou královnu trochu pookřát, ale moc se nám to nedaří. Pár red horsů a nakonec se spolu začnou normálně bavit. 😀 Já mezitím pokračuji v životní zpovědi Korině, až toho o mně ví snad tolik co Danny. 😀

 

Maťas :DMaťas 😀

Po vodnici jdeme ještě na nějaké barbeque a poté se přesouváme k nám. Danny s Cliannem budou pít rum, já s Korinou raději zůstanu u piva. 😀 Učíme holky naší oblíbenou fázi „neuč orla lítat“ a posíláme video kamarádům. 😀 Clianne se docela dost opije a nakonec skončí brzy v posteli, z čehož je Danny dost špatnej, protože si tady chtěl užít poslední noc. Korinu posílám spát a zůstávám ještě s Dannym na terase, protože z toho evidentně není dobrej. Konverzace ale nabere na otáčkách a u jistých témat se na mě Danny hodně rozlobí a vysíláme do píči. 😀 Říkám mu, že to je naprostej magor a jdu si raději lehnout. V době kdy zavírám dveře po mně ještě mrskne svým telefonem, tak jen prohlásím „výborně, tak snad sis ještě rozmrdal telefon“ a jdu si lehnout ke Korině. No a o další ránu zase příště.

Gaza

<< PŘEDCHOZÍ | DALŠÍ >>